Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)
PROMOWANE OGŁOSZENIA
Praca dla pielęgniarki z komunikatywnym niemieckim
SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Data publikacji2017-12-13
Wyświetleń47
Typ ofertySprzedam
RegionPolska
MiejscowośćLublin
Cena5 000 PLN

GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.

Galeria jest pusta.

OPIS
Praca polega na intensywnej opiece w domu podopiecznego 12 h - 2 pielęgniarki w domu podopiecznego na zmiany lub na oddziale szpitala. Rytm pracy to np. 2 tygodnie praca / 2 tygodnie zjazd do Polski lub dłuższy, zależnie od preferencji i możliwości.
OPIS STANOWISKA:
Pomoc pacjentom w codziennych czynnościach domowych, intensywna obserwacja i natychmiastowa reakcja w przypadku pacjentów, których dotyczy tracheotomii i tych ,którzy mają problemy z oddychaniem i potrzebują aparatury do oddychania. Do zadań należy ciągła obserwacja pacjenta, pomoc w utrzymaniu higieny osobistej, jeżeli pacjent tego wymaga odsysanie zalegającej wydzieliny, obsługa urządzeń do oddychania, ciągle monitorowanie stanu pacjenta.
WYMAGANIA:
• Dyplom wykwalifikowanego/j pielęgniarza / ki/ lub świadectwo ukończenia liceum medycznego (przetłumaczone na język niemiecki przed rozpoczęciem pracy),
• znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym,
• serdeczne i empatyczne usposobienie,
• umiejętność odgadywania potrzeb pacjenta
WYNAGRODZENIE:
STAWKA DZIENNA: 96 Euro netto + 24 euro netto dieta,
DODATKOWE INFORMACJE
• elastyczne zmiany,
• zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę,
• niemieckie ubezpieczenie chorobowo – rentowe,
• bezpłatne dokształcanie w dziedzinie intensywnej terapii,
• opieka koordynatorów polsko i niemieckojęzycznych,
• przejazd zapewniony w obie strony,
• zakwaterowanie zapewnione bezpłatne w mieszkaniach służbowych,
• zapewniony stały dostęp do internetu w miejscu zakwaterowania

Nr kontaktowy w sprawie info: 539 193 885
KONTAKT
Osoba kontaktowa Pomagamy Wszystkim
Telefon 539193885