Nie jesteś zalogowany(a) (zaloguj się)
PROMOWANE OGŁOSZENIA
Tworzenie i projektowanie stron www
SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Data publikacji2018-01-11
Wyświetleń51
Typ ofertySprzedam
RegionMazowieckie
MiejscowośćWarszawa
Cena0 PLN

GALERIA ZDJĘĆ
Kliknij w miniaturę, aby powiększyć zdjęcie.


OPIS
Głównym obszarem działalności firmy KrysGraf jest projektowanie stron www. Moja oferta skierowana jest zarówno dla firm, które chcą stworzyć nową stronę www, ale również dla firm, które chcą przerobić aktualną stronę www wykonaną w starej technologii. Realizowane prze ze mnie strony www charakteryzują się zgodnością z najnowocześniejszymi standardami i technologiami.
Moja oferta obejmuje tworzenie stron www w oparciu o najnowsze standardy HTML5 i CSS3. Każda strona internetowa dostosowana jest do urządzeń mobilnych (Responsive Web Design), oraz wykonana jest na standardowych systemach CMS (Joomla, WordPress, Drupal), do wybory.
Wszystkie strony internetowe posiadają unikalną szatę graficzną, która opracowana jest specjalnie do Twoich oczekiwań. Dzięki temu posiada indywidualny Layout, a to wszystko po to, aby Twoja strona internetowa pokazywała, że to co robisz to Twoja pasja przełożona na skuteczność w działaniu.
Dodatkowo świadczę usługi graficzne. Zajmuję się projektowaniem grafiki na potrzeby internetu (banery internetowe, mailingi) a także profesjonalna Grafika komputerowa (ulotki, billboardy, projekty logo, wizytówki) wchodzi w skład wykonywanych prze zemnie usług.
Zapraszam do zapoznania się, ze szczegółami, na mojej stronie internetowej http://krysgraf.pl lub do kontaktu telefonicznego Tel.: 508110609
KONTAKT
Osoba kontaktowa Krysgraf
Telefon 508110609
FORMULARZ KONTAKTOWY
Imię i nazwisko

E-mail

Treść
LOKALIZACJA
Ładowanie mapy...